קורס בניית אתרים » כמה מרוויח בונה אתרים מתחיל ב-2024

כמה מרוויח בונה אתרים מתחיל ב-2024

בניית אתרים זה מקצוע נפלא יצירתי ומעניין לכל מי שמתעניין בעולם האינטרנט והאתרים ולכל מי שאוהב ליצור דברים, ובעל כישרון ומשיכה לתחום הבלתי נגמר הזה. בתוך עולם דינמי ומשתנה שמתעדכן מדי יום, חייבים להישאר בעניינים אחרת נשארים מאחור.

במידה ואתם נמשכים לעולם הזה ורוצים ללמוד ולדעת עוד, האינטרנט מציע בפניכם שפע רב של קורסים לבניית אתרים וסרטונים ביוטיוב שיעזרו לכם ללמוד כמה שניתן על עולם בניית האתרים. כמובן שאפשר להרוויח פרנסה יפה מאוד וזהו רק בונוס אמיתי למי שבאמת אוהב את זה.

כמה מרוויח בונה אתרים מתחיל

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

איך אתרי אינטרנט עובדים

בראש ובראשונה, חשוב להבין באמת איך אתר עובד ואיך מערכת ניהול תוכן מתפקדת כמו וויקס או וורדפרס. גם אם אתם הולכים לעשות קורס בנושא, עדיף שתחקרו ותלמדו מעט על הנושא וככה יהיה לכם יתרון ונקודות זכות בכל מה שקשור לידע מקדים ובסיסי בנושא.

מערכת ניהול התוכן הפופולרית והמומלצת ביותר היא וורדפרס. וורדפרס מציעה מגוון אפשרויות ותוספים שיעזרו לכם לבנות את האתר המושלם ולכן מומלץ לקחת קורס שמתמקד בוורדפרס. חשובה שיהיה לכם ידע מעמיק בתוכנה, תתנסו בה ותוכלו להמשיך משם.

השלב הבא הוא להבין האם אתם מעוניינים להיות שכירים או עצמאיים. זוהי שאלה מאוד חשובה, מכיוון שיש הבדלים מהותיים בין שכיר לעצמאי במדינת ישראל. בתור שכיר, אתם מחוייבים למסגרת ולעבודה, אין לכם חופש לעשות כל פרויקט שאתם מעוניינים בו, ואתם כפופים לדדליינים מאוד צפופים.

בתור עצמאי, יש לכם חופש בחירה וחופש תעסוקתי ואפשר להגיע לרמות הכנסה גבוהות בהרבה מרמות הכנסה של עובד שכיר, אבל חשוב גם לדעת שיש חסרונות מבחינת מיסים, להשיג לקוחות, לימוד מכירות ושיווק, ועוד.

סרטון קצר שמסביר מה זה וורדפרס

סרטון קצר שמסביר מה זה וורדפרס

האם שווה יותר להיות בונה אתרים שכיר או עצמאי?

אין תשובה אחת לשאלה הזאת, כל אחד ומה שמתאים לו בהתאם לצרכיו. ישנם אנשים שיעדיפו להתחיל כשכיר במשכורת נמוכה אבל יצברו ניסיון וכך ימשיכו הלאה למשכורות ותפקידים נחשקים יותר. וישנם כאלה שיעדיפו את החופש לבחור לקוחות ופרויקטים ואת הדדליינים שלהם בעצמם, ולהיות עצמאיים עם כל מה שכרוך בכך.

ישנן כמה אופציות: ניתן להתחיל בתור בונה אתרים שכיר בשכר מינימום או מעט יותר וכך להתקדם ולהיות עצמאי ולהשיג לקוחות. אופציה שנייה היא להתחיל בתור עצמאי ואז להפוך לשכיר, האופציה הזו ברוב המקרים לא ממש מצליחה אבל היו מקרים אז אי אפשר לדעת. עצמאיים לרוב יישארו עצמאיים.

אופציה נוספת שהיא לא פחות טובה זה להישאר שכיר בעבודה אחרת ולנסות להשיג הכנסה צדדית כבונה אתרים מתחיל, בין אם זה לצבור ניסיון לתיק עבודות בחינם או בתשלום נמוך יחסית ומשם להתקדם מעלה. להיות שכיר ועצמאי יחד זה משהו שהמון שכירים עושים כבר שנים ולעיתים זה הרבה יותר משתלם מאשר לעזוב את העבודה וללכת על כל הקופה.

כמה מרוויח בונה אתרים מתחיל?

בונה אתרים מתחיל יכול להרוויח שכר מינימום (או משהו כמו 7,000-6,000 שנתי) ובתור עצמאי להרוויח בין 2,000 ל-5,000 ש"ח לבניית אתר אחד. בתור עצמאיים, במידה ויש לכם כמה לקוחות אתם בהחלט יכולים לסגור את החודש עם סכום יפה ולהעלות את המחירים לאט לאט. 

הדבר הבאמת מאתגר זה להציע חבילות ייחודיות ללקוחות וכמובן איך להשיג לקוחות איכותיים באמצעות פרסום ממומן, שיווק, ועוד. אלו הוצאות שכדאי גם לקחת בחשבון.

לסיכום 0 בהחלט שווה להתחיל עם סכומים נמוכים ומשם להתקדם. אם אתם בעלי למידה ושליטה עצמית אתם יכולים ללמוד לבד ולעשות כמה קורסים אינטרנטיים ומשם להתקדם. אם אתם מעוניינים לעבור חפיפה בסביבה דינמית יותר, אפשר להתחיל בתור שכירים. זה הכל תלוי בבחירה שלכם.

סרטון המסביר כמה מרוויח בונה אתרים מתחיל

סרטון המסביר כמה מרוויח בונה אתרים מתחיל

היכנסו לתחום של בניית אתרים עם הקורס המקיף ביותר בארץ

מאות סטודנטים מרוצים לא טועים, אם אתם מחפשים את הקורס הכי טוב בארץ ללימוד בניית אתרים הגעתי למקום הנכון. לחצו על הכפתור מתחת לצפייה בכל הקורסים לבניית אתרים באתר.

כל הזכויות שמורות © מדיה ווב – MediaWeb – קורס בניית אתרים בוורדפרס אונליין – הצהרת נגישות – בחסות בית הספר לוורדפרס

כלי נגישות