קורס בניית אתרים » בניית אתר לבד או עם בונה אתרים?

בניית אתר לבד או עם בונה אתרים?

אחת ההחלטות החשובות ביותר שרבים מבעלי העסקים צריכים לעשות היא האם לבנות את האתר לבד או באמצעות בונה אתרים מקצועי ובתשלום? במאמר הבא נדבר על הנושא החשוב וננסה להבין מה היתרונות והחסרונות של בניית אתר לבד.

בנוסף ננסה לסייע לבעלי עסקים שרוצים ללמוד איך לבנות את האתר שלהם באופן עצמאי לעשות זאת בצורה נכונה ותקינה תוך כדי מחשבה על התחום של קידום אתרים בגוגל.

בניית אתר לבד או באמצעות בונה אתרים?

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

כמה מסובך לבנות אתר לבד?

אם הייתם שואלים את השאלה הזאת לפני 10 שנים עוד בתקופה שבה עדיין היינו בונים אתרים באמצעות קוד HTML וסיוע של קוד CSS אז התשובה כנראה הייתה שהתהליך מסובך מאוד.

היום לעומת זאת באמצעות מערכות כמו וורדפרס ניתן לבנות אתרים באופן פשוט וקל יותר. למי שלא יודע מה זה וורדפרס אז מדובר על מערכת ניהול התוכן המובילה בעולם ולמעלה מ-40% מהאתרים בכל העולם בנויים באמצעות וורדפרס.

פלטפורמות נוספות כמו וויקס (Wix) גם מאפשרות בניית אתרים באופן יחסית פשוט אבל בגלל שמדובר על מערכת קוד סגור יש להם הרבה מאוד חסרונות ועדיף להימנע משימוש בהם.

לכאורה נכון להיום זה לא כזה מסובך לבנות אתר אבל בפועל בשביל לבנות אתר שיעבוד כמו שצריך, שיטען באופן מהיר, שיהיה בעל תשתית טובה לקידום בגוגל ועוד… צריך הבנה מעמיקה בתחום של בניית אתרים וקידום אתרים.

פשוט לקחת תבנית מוכנה ולשנות אותה קצת לא יספק לכם תוצאות ואם החלטתם לבנות אתר לבד כדי ללמוד את התחום של בניית אתרים לפחות כדי לקבל הבנה מספיק מעמיקה לאיך לבנות אתר בצורה נכונה.

לשמחתנו היום באותה מידע שנהיה קל יותר לבנות אתר לבד נהיה קל יותר גם ללמוד לבנות אתר לבד ובאמצעות קורס בניית אתרים אונליין תוכלו ללמוד איך לבנות אתר בצורה נכונה וחכמה גם מבלי לצאת מהבין והחלק הכי טוב זה שאפשר ללמוד את זה בכל מקום ובכל זמן גם במידה ואתם עובדים ויש לכם זמן פנוי רק בשעות הערב או בסופי שבוע.

בניית אתר באמצעות בונה אתרים מקצועי

בפסקה הקודמת דיברנו על כך שפועל אפשר לבנות אתר לבד אבל זה יהיה חכם רק במידה ויש לכם זמן ללמוד את התחום של בניית אתרים כי אם אתם עושים את זה בצורה לא נכונה עדיף לא לעשות את זה בכלל.

בגדול כל עוד זה אפשרי וכל עוד יש לכם תקציב מספיק גדול אז עדיף לבחור בונה אתרים מקצועי שיסייע בתהליך הלא פשוט של בניית אתר לעסק. אתם חייבים להבין שאתר זה כמו אוטו וכמו שאתם יכולים ללכת למוסף ולא לדעת האם בפועל תיקנו את האוטו או לא כי אתם לא יודעים מה נמצא מתחת למכסה המנוע כך זה גם בתחום של בניית אתרים.

אתר שנראה יפה לא יספק את התוצאות ואתר שבנוי בצורה נכונה וללא קוד תקני גם לא יצליח להתקדם בגוגל. נכון להיום יש לא מעט בוני אתרים ללא ידע והבנה בקוד ובהרבה מהמקרים כאשר מי שבונה את האתר לא יודע מה הוא עושה לעיתים האתר אפילו לא יופיע בגוגל.

אז הרעיון כאן הוא לא רק למצוא בונה אתרים שיודע לעצב אתרים יפים אלא למצוא בונה אתרים מקצועי שיודע לבנות אתרים מקצועיים ויודע איך לבנות את האתרים האלו בצורה נכונה שיתקדמו כמו שצריך גם בגוגל.

לעסק שלכם מגיע את הטוב ביותר ואתר לעסק הוא חלון הראווה שלכם. אתר לא טוב, אתר לא מקצועי, אתר שלא מותאם לגוגל בהרבה מקרים לא יספק את התוצאות הנחוצות ויגרום לכך שהאתר לא יפיק תוצאות בכלל ולכך שאתם זוכרים את הכסף שלכם לפח.

אז קחו בחשבון שהנושא של בניית אתרים בזול הוא לא רעיון חכם אבל גם בניית אתרים בעלות גבוהה לא תמיד תפיק תוצאות עם בונה האתר לא מספיק טוב בעבודה שלו. ולכן מה שחשוב זה לא המחיר אלא מי שבונה את האתר, אבל אם אתם מתנהלים מול מישהו טוב זה כנראה לא יהיה זול.

בניית אתר לבד או עם בונה אתרים – סיכום?

אם אתם בעלי עסקים עדיף שתקדישו את הזמן שלכם לדברים יותר חשובים כמו איך להרוויח כסף ולהביא לקוחות לעסק ולכן ההמלצה היא לבחור בבונה אתרים מקצועי.

אם יש לכם זמן פנוי ואתם מסוג האנשים שאוהבים לבצע את העבודות לבד אז באמצעות לימוד התחום של בניית אתרים תהיה לכם האפשרות לבנות גם בעצמכם אתר לעסק שיספק תוצאות. שימו לב שאם אתם בונים אתר לבד יש ללמוד את התחום באופן רציני ולהבין כיצד לבנות אתר שלא רק יראה יפה אבל יהיה גם מותאם לגוגל ויביא תוצאות לבית העסק.

היכנסו לתחום של בניית אתרים עם הקורס המקיף ביותר בארץ

מאות סטודנטים מרוצים לא טועים, אם אתם מחפשים את הקורס הכי טוב בארץ ללימוד בניית אתרים הגעתי למקום הנכון. לחצו על הכפתור מתחת לצפייה בכל הקורסים לבניית אתרים באתר.

כל הזכויות שמורות © מדיה ווב – MediaWeb – קורס בניית אתרים בוורדפרס אונליין – הצהרת נגישות – בחסות בית הספר לוורדפרס

כלי נגישות