אודות יוחאי ירמיהו

רוצים לשמוע קצת יותר פרטים עלי ועל היכולות שלי בתחום של בניית אתרים? מתחת תוכלו לצפות במידע נוסף על הניסיון של בתחום ועל כמה סיבות שבגללן כדאי ללמוד בניית אתרים ממני.

לימוד בניית אתרים ממפתח אתרים עם 15 שנות ניסיון

אם אתם רוצים להיכנס לתחום של בניית אתרים באופן מקצועי אז אתם צריכים לדעת איך בונים אתרים באופן נכון ותקני. את הדברים האלו ניתן ללמוד מבונה אתרים ולא ממגוון המעצבים שקיימים בשוק ומלמדים בניית אתרים.

שמי יוחאי ירמיהו ואני עוסק בתחום של בניית אתרים כבר 15 שנה. ב-7 שנים האחרונות אני עובד בעיקר בפיתוח אתרים בוורדפרס ואני עובד עם תבנית בפיתוח אישי, יש לי 15 תוספים בוורדפרס עם עשרות אלפי התקנות פעילות והספקתי לבנות מאות אתרים שונים. אם אתם רוצים ללמוד בניית אתרים אני בטוח שאוכל לספק את הידע הטוב ביותר שתמצאו בארץ

יוחאי ירמיהו - בונה אתרים מומחה
יוחאי ירמיהו - מפתח אתרים מומחה עם 15 שנות ניסיון

לימוד בניית אתרים ממפתח אתרים עם 15 שנות ניסיון

את דרכי בתחום של בניית אתרים התחלתי לפני 15 שנה. את האתר הראשון שלי בניתי באמצעות HTML טבלאות ו-CSS ובשנים האחרונות אני מתמחה בבניית אתרים בוורדפרס.

נכון להיום אני עובד עם תבנית בפיתוח אישי, ושחררתי לספריית התוספים בוורדפרס למעלה מ-15 תוספים בחינם (תעיפו מבט על ידי לחיצה כאן).

זה הופך אותי לאחד המומחים הגדולים ביותר לבניית אתרים בוורדפרס בארץ ואני כנראה הישראלי ששחרר הכי הרבה תוספים בחינם לוורדפרס שכמה מהם כבר מכילים אלפי ועשרות אלפי התקנות פעילות.

למה ללמוד בניית אתרים דווקא ממני?

יש כל כך הרבה סיבות שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל

  • קבלו נתון מעניין, היום אני אחד מבונה האתרים המובילים בארץ ואת כל הידע שלי צברתי דרך האינטרנט, מקורסים אונליין ומניסיון וטעיה. זאת אומרת שאני גם יודע מה יעזור לכם ללמוד באופן הטוב ביותר.
  • יש לי תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה והנדסאי בתעשייה וניהול עם התמחות בשיווק. זאת אומרת שהקדשתי 4 שנים וכמעט 60 אלף שקל ללימוד ידע חסר תועלת ממרצים ללא ידע מעשי בכלל. אני יכול להבטיח שזה לא יקרה בקורס שלי.
  • בקורסים האלו אני מביא לכם קשר רחבה של ידע, מהנושא של בניית תשתית נכונה, עיצוב גרפי, זכויות יוצרים, עבודה עם לקוחות ועד לקידום אתרים אני אלמד אתכם כל מה שתצטרכו לדעת.
  • רוב הקורסים נבנו על ידי מעצבים ומשווקים שתכלס לא באמת מבינים בבניית אתרים ומתגאים בעובדה שהם בונים אתרים ללא ידע בקוד בכלל. למרות שאני גם אלמד אתכם לבנות אתרים ללא קוד אלמד אתכם גם לבנות אתרים עם תשתית נכונה בניגוד לאחרים.
  • אני מבין כמעט בכל תחום מעיצוב גרפי, לבניית אתרים, פיתוח ותכנות ועד לקידום אורגני בגוגל. למרות שלא אוכל ללמד אתכם הכל ממני תקבלו הבנה מקיפה וטובה יותר לאיך בונים אתר באופן נכון.
  • בסוף לומדים ממי שכבר עשה וב-15 שנים האחרונות עשיתי לא מעט. עשו חיפוש בגוגל על יוחאי ירמיהו ותוכלו לראות חלק מהאתרים שלי וחלק מהעבודות שעשיתי.
  • אנחנו לא מתחילים מ-0 ואני לא מוכר לכם חתול בשק. אם אתם רוצים לראות חלק מההבנה והידע שלי כנסו לערוץ יוטיוב שלי שהוא אחד מהמובילים בארץ בתחום של בניית אתרים בוורדפרס ותראו אם אתם מתחברים למה שיש לי להגיד ואת רמת הידע שלי.
  • אתם מוזמנים גם להיכנס אל הבלוג שלי באתר YYDevelopment ולראות גם שם חלק מהתוכן והידע שיש לי להעביר בחינם.

הקורס הכי מקיף בארץ לבניית אתרים בוורדפרס

יצרתי עבורכם את הקורס המקיף ביותר בארץ ללימוד בניית אתרים בוורדפרס. למעלה מ-280 שיעורים שיכניסו אתכם לתחום של בניית אתרים ויהפכו אתכם לבוני אתרים ברמה עולמית.

גישה מכל מקום ובכל זמן

אחת המטרות שלי הייתה ליצור לכם קיצור דרך רציני. את הטעויות והידע שצברתי במשך 15 שנה אני הולך ללמד אתכם בקורס אחד ולאפשר לכם לחסוך את שכר הטרחה והזמן שהייתם מקדישים בשביל ללמוד את כל אחת מהבעיות הללו.

הקורס נבנה באופן מסודר לפי נושאים ותוכלו גם לחזור בכל עת ולבחור את הנושא שאתם מחפשים ולראות סרטון שיסגור לכם את הפינה בכל נושא או בעיה שנתקלתם בהם.

תמיכה בעמודי השיעורים של הקורס בניית אתרים

אני כנראה היחידי בארץ שמציע קורס בניית אתרים במערכת בפיתוח אישי ומה שזה אומר שבמקום לשאול שאלות באופן כללי על התחום של בניית אתרים בקבוצת הפייסבוק (שגם את זה אפשר לעשות) במקרה שלי אפשר לשאול את השאלות באופן נקודתי בכל אחד מעמודי השיעורים.

תוכלו גם לצפות בשאלות של סטודנטים אחרים ולעיתים ברגע שתקראו את התשובה לא תצטרכו אפילו לשאול את השאלה.