קורס בניית אתרים » איך לבחור שם דומיין מנצח

איך לבחור שם דומיין מנצח

בחירת שם דומיין היא לא דבר פשוט, והיא בחירה שיכולה להשפיע על העסק שלכם בצורה קריטית. כיום ישנם מיליוני דומיינים בכל מיני צורות, שמות וסיומות וחשוב מאי פעם לבחור את הדומיין הטוב ביותר מבין כל האפשרויות המוצעות. רכישת דומיין מוצלח היא המפתח לאתר אינטרנט בעל דומיין חזק וזכיר לשנים רבות.

בחירת שם דומיין

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

איך בוחרים דומיין?

קודם כל צריך לחשוב איך שם הדומיין יכול לשרת אותנו מבחינת העסק ומשיכת לקוחות פוטנציאליים. הוא למעשה המפגש הראשון של הלקוח לאחר החיפוש בגוגל, ולכן חשוב שיהיה שם זכיר, חזק ובעיקר קליט. בנוסף, חשוב שיהיה כמה שפחות ארוך, דומיין ארוך זה לא דבר מושך במיוחד.

חשוב לבחור שם כמה שיותר מדויק מבין האופציות הקיימות. במידה ובחרתם שם דומיין מאוד נפוץ, רוב הסיכויים שהאופציות לא יהיו רבות ולכן אפשר לחשוב על משהו מקורי או משהו קצת אחר כדי להגיע לתוצאות טובות יותר מבחינת שם הדומיין לבחירה.

רצוי ואף עדיף להימנע משמות של דומיינים עם מקף או נקודה או כל דבר אחר שמסיט את העין מהשם, אבל אם אתם מעוניינים בדומיין מקורי יותר אפשר לשים גם מקף וזה לא יגרע מאיכות השם. זיכרו, כמו כל דבר באינטרנט, חשוב שגם שם הדומיין יהיה קליט, זכיר, מושך בעין ומדויק על מנת שיוכל לייצג את העסק שלכם ואת אתר האינטרנט בצורה הטובה ביותר.

בחירת דומיין יד שנייה

אתם בטח שואלים את עצמכם "יש כזה דבר דומיין יד שנייה?", בוודאי שיש. דומיינים רבים נשארים בשוק, מוזנחים, ואין שום סיבה שאף אחד לא ירכוש אותם גם אם הם היו כבר בשימוש. במידה ואתם מחפשים שם של דומיין ולא מוצאים אפשרות טובה כי הכל תפוס או לא מתאים – תשקלו רכישת דומיין יד שנייה.

בנוסף, לדומיין יד שנייה חזק יש גם קישורים טובים מאתרים חזקים ובכך הוא יכול להועיל משמעותית בעת קידום האתר בגוגל, גם מבחינת חוזק שם הדומיין וגם מבחינת הקישורים החיצוניים.  שם הדומיין יכול להיות קליט יותר ונוח יותר מאשר דומיינים חדשים עם אפשרויות מוגבלות ולעיתים כאשר מדובר בשם גרוע אבל דומיין שמקודם בגוגל תצטרכו לעשות את השיקול בין בחירת שם מעולה לבין דומיין שיתקדם בגוגל בצורה טובה יותר.

איך לבחור דומיין טוב מהדומיין של המתחרים?

לרכוש דומיין זה משהו שצריך לחשוב עליו בכובד ראש. דומיין טוב הוא דומיין קליט, זכיר, חזק, בעל קישורים טובים ואיכותיים שעוזרים לקידום האתר בגוגל וכל מקדם אתרים ישמח לקבל אתר עם דומיין שכזה. אפשר לבחור דומיין חדש או לבחור באפשרות של דומיין פג תוקף עם מוניטין מעולה ואפילו וותק קיים ברחבי האינטרנט.

כמובן שהשיקולים רבים בעת רכישת דומיין יד שנייה, ויש לבדוק שהוא אכן לא בשימוש ואין עליו זכויות יוצרים. כמו כל דבר בעולם הדיגיטל, זכויות היוצרים משחקות תפקיד כבד מאוד וחייב לבדוק את כל הדברים הללו לפני שבכלל ניגשים למלאכה ורוכשים דומיין.

בחירת דומיין חזק ואיכותי היא האופציה המתאימה והטובה ביותר לאתר/עסק שלכם. באמצעות דומיין שניתן לקדם בגוגל באופן יעיל תוכלו להבטיח תנועה איכותית לאתר, קישורים חיצוניים טובים, שם חזק שלקוחות יזכרו, ובעיקר עסק מצליח יותר.

היכנסו לתחום של בניית אתרים עם הקורס המקיף ביותר בארץ

מאות סטודנטים מרוצים לא טועים, אם אתם מחפשים את הקורס הכי טוב בארץ ללימוד בניית אתרים הגעתי למקום הנכון. לחצו על הכפתור מתחת לצפייה בכל הקורסים לבניית אתרים באתר.

כל הזכויות שמורות © מדיה ווב – MediaWeb – קורס בניית אתרים בוורדפרס אונליין – הצהרת נגישות – בחסות בית הספר לוורדפרס

כלי נגישות