קורס בניית אתרים » עיצוב באנרים בזול – רעיון טוב או רע?

עיצוב באנרים בזול – רעיון טוב או רע?

באנר הוא מודעה פרסומית בעולם הדיגיטל אותו ניתן לשלב באתרים או בפלטפורמות חברתיות. אחד מכלי הפרסום האפקטיביים ביותר כבר שנים רבות, ונותן תוצאות אמיתיות לעסק. באנר יכול להביא קהל יעד חדש ופרסום נוסף לעסק שלכם. האם קיים עיצוב באנרים בזול, מהם המחירים השונים והאם כדאי להשקיע בבאנר לעסק?

עיצוב באנרים בזול

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

למה כדאי לחשוב על באנר לעסק?

במידה ואתם מעוניינים לקדם את העסק ולהגדיל את פרסומו, באנר יכול להיות אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת. באנר הוא מדיה פרסומית אותה ממקמים באיזורים שונים באתר חיצוני או כבאנר סטטי במקומות נוספים ברחבי האינטרנט.

באנר הוא פרסומת לכל דבר, המופיעה בעמודים באתר מסוים. חלק ירשו באנרים באתר שלהם עם תשלום נוסף וישנם אתרים שלא ירשו באנרים כלל. עיצוב באנרים זה דבר חשוב שיכול להועיל לעסק ולקדם אותו בצורה יעילה.

כמה עולה עיצוב באנרים?

המחירים נעים לרוב במאות שקלים, תלוי במורכבות הבאנר, ויכול אף להגיע לסכומים גבוהים יותר, תלוי במורכבות הבאנר והאם הוא סטטי או דינמי. יש לכך חשיבות עצומה, היות ובאנר דינמי מצריך יותר עבודה והוא גם מורכב יותר.

מה ההבדל בין סטטי לדינמי? באנר סטטי הוא באנר שאינו זז ומתפקד כמודעה לכל דבר. באנר דינמי הוא גם מודעה, אבל ההבדל הוא שהוא כן זז במטרה למשוך את עין הגולש בצורה יותר אפקטיבית עד להטמעת המסר בהדרגתיות.

עיצוב באנר יכול להתחיל מ-300 ש"ח ולהגיע גם ל-1,000 ש"ח. חברות מסוימות אף יציעו חבילות משתלמות של כמה באנרים בחבילה אחת. התמחור תלוי בהבדל בין הבאנרים השונים, גודל הבאנר, והפלטפורמה בה מייצרים את הבאנר.

ניתן לעצב באנרים סטטיים בעזרת תוכנת העיצוב הפופולרית פוטושופ, או באנרים דינמיים בעזרת HTML5 כשבעבר נהגו לעצב באנרים בתוכנת פלאש.

האם כדאי להשקיע בעיצוב באנרים?

התשובה היא חד משמעית כן. ישנן מגוון חבילות משתלמות ואפילו רכישת באנר אחד הוא לא עניין יקר במיוחד. באנר יכול להביא לכם לקוחות נוספים, להרחיב את קהל היעד וליצור פרסום נוסף לעסק. זוהי חשיפה משמעותית ואפקטיבית שיכולה להביא תוצאות מאוד יפות.

תחשבו על זה כך: אם ממקמים באנר באתר גדול, מאות עד אלפי אנשים ייחשפו אליו מדי יום. חלקם עשויים להיות לקוחות פוטנציאליים שמחפשים בדיוק את השירות או המוצר שאתם מציעים. זוהי תמורה עצומה בשביל מחיר יחסית זול.

חשוב לשקול את חשיבות סוג הבאנר. באתרים מסוימים ירשו באנרים סטטיים בלבד, היות ובאנרים דינמיים נוטים לשקול יותר ובכך להאט את מהירות טעינת העמוד. היוועצות עם מעצב באנרים מקצועי תועיל בניווט למקום הנכון והתאמת סוג הבאנר וגודלו לצרכי העסק. עיצוב באנרים הוא אחד הכלים העיקריים בקידום העסק, אם משתמשים בו בצורה הנכונה ונעזרים באיש מקצוע המבין בתחום.

היכנסו לתחום של בניית אתרים עם הקורס המקיף ביותר בארץ

מאות סטודנטים מרוצים לא טועים, אם אתם מחפשים את הקורס הכי טוב בארץ ללימוד בניית אתרים הגעתי למקום הנכון. לחצו על הכפתור מתחת לצפייה בכל הקורסים לבניית אתרים באתר.

כל הזכויות שמורות © מדיה ווב – MediaWeb – קורס בניית אתרים בוורדפרס אונליין – הצהרת נגישות – בחסות בית הספר לוורדפרס

כלי נגישות